| LVS Technology | Yes |
| Cooling Technology | Direct Cool |
| Product Color | Hairline Black |
| Touch Display | Yes |
| Freezer Position | Top |
| Handle Material | Plastic |
| Type of Handle | Asean Flush Handle (Chrome) |
| Door Lock | Yes |
| Type of Shelf | Wire |
| Door LED Light-Freezer | LED |
| Total Shelves | 5 |
| Refrigerator Door Pockets | 6 |
| Freezer Door Pockets | 2 |
| Ice Tray | Icebox(12 pcs) |
| Egg Tray | 2 |
| Energy Class | A++ |
| Climate Class | T |
| Voltage (V) | 230 |
| Width (cm) | 60 cm |
| Depth (cm) | 60.7 cm |
| Height (cm) | 163 cm |
| Width (In) | 23.622047 |
| Depth (In) | 23.897638 |
| Height (In) | 64.173225 |
| Weight (Kg) | 52 kg |
9178LF Chrome Hairline Black DOUBLE DOOR REFRIGERATOR
Capacity: Medium (6 to 7 Family Members)
Hybrid Cooling: Yes
₨ 90,999
Buy NowOnly logged in customers who have purchased this product may leave a review.


















Reviews
There are no reviews yet.