


₨ 85,900 Original price was: ₨ 85,900.₨ 75,900Current price is: ₨ 75,900.
| Hybrid Cooling | Yes |
| Cooling Technology | Direct Cool |
| Design & Outlook | Hairline Silver |
| Touch Display | Yes |
| Freezer Position | Top |
| Handle Material | Plastic |
| Type of Handle | Hidden Handle |
| Door Lock | Yes |
| Interior Type of Shelf | Wire |
| Door LED Light - Freezer | LED on Ceiling |
| Total Shelves | 3 |
| Refrigerator Door Pockets | 1 |
| Freezer Door Pockets | 1 |
| Ice Tray | Icebox (21 pcs) |
| Egg Tray | 1 |
| Climate Class | T |
| Voltage (V) | 230 |
| Width (cm) | 51 cm |
| Depth (cm) | 50.5 cm |
| Height (cm) | 126.9 cm |
| Width (in) | 20.08 |
| Depth (in) | 19.88 |
| Height (in) | 49.96 |
| Weight (Kg) | 34.12 kg |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.