Side LED Bulb
The Bright LED Bulb on the side wall of the refrigerator compartment illuminates provides more efficient & more even lighting inside the fresh food compartment with enhanced durability.


| Product Color | Silver & Black |
| Touch Display | Yes |
| Freezer Position | Top |
| Handle Material | Plastic |
| Type of Handle | Flush Handle |
| Type Of Shelf | Wire |
| Door LED Light-Freezer | Yellow Bulb |
| Total Shelves | 2 |
| Refrigerator Door Pockets | 3 |
| Ice Tray | Icebox(12pcs) |
| Energy Class | A |
| Climate Class | T |
| Voltage (V) | 230 |
| Width (cm) | 49 cm |
| Depth (cm) | 50.2 cm |
| Height (cm) | 81 cm |
| Width(In) | 19.291338 |
| Depth (In) | 19.763779 |
| Height (In) | 31.889763 |
| Weight (Kg) | 1 Kg |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.