





| Product Specification | Details |
|---|---|
| Type | Inverter Mono Split |
| Color | White |
| Compressor | Rotary |
| Refrigerant | R410A |
| Cooling Current | 7.4 A |
| EER | 3 |
| Weight | 12.5 Kg |
| Voltage Range | 220-240, 50Hz, 1Ph |
| Condenser Fin | Gold Fin (Indoor / Outdoor) |
| Dimension | 857x352x550 mm |
| Size | 1.5 Ton |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.