






DHM 390 SN A Built-in Hob
Ignition Type (Hob)
Integrated Ignition
Hob Color
Black
Hob Type
Gas
Original price was: ₨ 75,900.₨ 58,999Current price is: ₨ 58,999.
Buy Now| Features | Specification |
|---|---|
| Gas Safety Device (Hob) | Yes |
| Functions | Specification |
| Ignition Type (Hob) | Integrated Ignition |
| Hob Type | Gas |
| Installed Gas Type | NG |
| Design & Outlook | Specification |
| Burner Size | Stainless Steel |
| Center Zone | 1.8 kW |
| Control Type | Front Knob Control |
| Hob Color | Black |
| Hob Knob Color | Inox |
| Installation Type (Cooking) | Built-in |
| Dimensions & Weight | Specification |
| Width (cm) | 86 cm |
| Depth (cm) | 45 cm |
| Height (cm) | 6 cm |
| Weight (kg) | 20 kg |
| Weight (Kg) | 18.5 kg |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.