


DW 9200 CFL Single Tub Washer
Capacity
Extra Large (40-50 mixed load of clothes) kg
Color
White
Lid Color & Material
Black Transparent
Original price was: ₨ 46,900.₨ 36,999Current price is: ₨ 36,999.
Buy Now| Product Specification | Details |
|---|---|
| Audio Features | Digital Atmos, Dolby Digital, DTS – StudioSound |
| Audio Amplifier | 2 x 12W |
| Connectivity | Bluetooth (TV), HDMI 2.0 (3), USB (2), WiFi (2.4G+5G 2T2R), Ethernet |
| DVB Reception | DVB-T2/C/S2 |
| General Details | Display Size: 65", Resolution: 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Platform (TV) | Android TV |
| Processor (TV) | Quad Core 1.5GHz |
| Memory | 2GB |
| Storage | 32GB |
| Variable Refresh Rate (VRR) | 60Hz |
| Display Features | Aspect Ratios, 1200:1 Contrast, Dolby-Vision, HDR10, Wide Color Gamut |
| Smart Features | Android 10.0 OS, Google Play Store, Netflix, Open Browser, Chromecast |
| Dimensions & Weight | Weight: 17.6 kg, Packaging: 1600 x 955 x 185 mm |
| Additional Accessories | Wall fixture |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
























Reviews
There are no reviews yet.