Without shower and soft pipe
Flue Exhaust GWH
80% Energy Saving
With two 45mm hard S.S water pipe part
CANON INSTANT GEYSER 6LTR 604D
Silver Color
3 row 250mm burner
Without LCD display
₨ 17,000
| Capacity | 1 Bathroom & 1 Kitchen |
| Heat Exchanger | 1.40KG |
| Pressure | Zero pressure valve |
| Front painting thickness | 0.60mm Grey Base painting:0.50mm |
| Water pipe | 11mm diameter, 0.40thick |
| Body Size | 440*300*140mm |
| Net weight | 7 kg |
| Gross weight | 7.60 |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.