


| Product Specification | Details |
|---|---|
| Energy Information | |
| Voltage (V) | 220 |
| Frequency (Hz) | 50 |
| Dimensions & Weight | |
| Width (cm) | 87.5 cm |
| Depth (cm) | 49 cm |
| Height (cm) | 99 cm |
| Width (in) | 34.44882 |
| Depth (in) | 19.291338 |
| Height (in) | 38.97638 |
| Weight (Kg) | 26 kg |
| Features | |
| Deep Waterfall Wash | Yes |
| Shower Rinse | Yes |
| Spinner | Yes |
| Wide Impeller | Yes |
| Functions | |
| Water Inlet(s) | Two |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.