


9173WB e-Chrome Metallic Gold Double Door Refrigerator
Capacity
Medium (6 to 7 Family Members)
Original price was: ₨ 93,000.₨ 83,100Current price is: ₨ 83,100.
Buy Now| Cooling Technology | Direct Cool |
| Product Color | Metallic Gold |
| Touch Display | Yes |
| Freezer Position | Top |
| Handle Material | Plastic |
| Type of Handle | Asean Flush Handle (Chrome) |
| Door Lock | Yes |
| Type of Shelf | Wire |
| Door LED Light - Freezer | LED |
| Total Shelves | 4 |
| Refrigerator Door Pockets | 4 |
| Freezer Door Pockets | 2 |
| Ice Tray | Icebox (12 pcs) |
| Egg Tray | 2 |
| Energy Class | A |
| Climate Class | T |
| Voltage (V) | 230 |
| Depth (cm) | 60.7 cm |
| Height (cm) | 153 cm |
| Width (in) | 23.622047 |
| Weight (Kg) | 46 kg |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.