
- Mechanical control
- LED display
- 700W microwave power
- 6 power levels
- 30 min cooking time
- Defrost function
- Cooking end signal
- Turntable glass tray 245mm

| Weight | 10.10 kg |
| Width | 45.10 cm |
| Height | 25.80 cm |
| Depth | 33.50 cm |
| Power | 700 W |
| Control panel | Mechanic |
| Capacity | 20 L |
| Turntable glass tray | 245 mm |
| Programs | 6 |
| Color | White |
| Product functions | Defrost |
| Design type | Freestanding |
| Dimensions (WxDxH) | 45.1x33.5x25.8 cm |
| Color | White |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.