| Glass Tray Diameter | 315(inch, mm) |
| Power Input | 220~240V 50 Hz (Volts/Hz) |
| Microwave Frequency | 2450 MHz |
| Unit outside Dimension | 539 x 410 x 300 mm |
| Cavity | 358 x 240 x 354 mm |
| Microwave Input | 1400 Watt |
| Microwave Output | 900 Watt |
| Magnetron Warranty | 2 Years |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.