| Model No. | DW 210 S PRO |
|---|---|
| Color | Black |
| Type | Solo |
| Serial No. | [Serial Number] |
| Gross Wt. | [Gross Weight] |
| Depth | 17 in |
| Width | 20 in |
| Height | 13 in |
Dawlance Microwave Oven, Black, DW-210S Pro
Original price was: ₨ 28,900.₨ 20,999Current price is: ₨ 20,999.
Buy NowOnly logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.